2014 m. kovo 28 d., penktadienis

S-Š


SVEIKI!

KARTAIS MAN PAINIOJASI S IR Š. YPAČ TUOMET, KAI JIE YRA VIENAME ŽODYJE: SUSILO, ŠVIEŠUŠ, SUSLAPO...
TODĖL MES ŽAIDŽIAME SŪPYNES.
KAI TARIU S, LIEŽUVIS NUSILEIDŽIA ŽEMAI, PRIE APATINIŲ DANTUKŲ; KAI TARIU Š, LIEŽUVIS PAKYLA AUKŠTYN, PRIE VIRŠUTINIŲ DANTUKŲ. ĮSIVAIZDUOJU, KAD LIEŽUVIS SUPASI:

SA – ŠA
, SO – ŠO, SU – ŠU, SŪ – ŠŪ, ŠE – SE, ŠĖ – SĖ...
AŠ – AS, OŠ – OS, UŠ – US, IS – IŠ, ŪŠ – ŪS, ES – EŠ...
ŠAS – SES, ŠOS – ŠĖS, ŠUS – ŠIS, ŠŪS – ŠYS...
AUKŠTYNŽEMYN, AUKŠTYN
-->ŽEMYN... SUSISUKO GALVA...
PASKUI ŽAIDŽIAME "BLOGAIGERAI". LOGOPEDĖ SAKO KOKĮ NORS ŽODĮ, O AŠ TURIU SUGALVOTI, GERAI AR BLOGAI PASAKĖ. JEI BLOGAI, TURIU IŠTAISYTI.

ŠAKĖS, SALIKAS, ŠALMAS, SALTAS, ŠALTIS, ŠAULYS, SAUNUS, SAVISKIS, ŠAUKŠTAS, SAUKLYS, SLAPIAS, MIŠKAS, LAISKAS, MAIŠAS, PIESTUKAS, LAŠAS, ŠVARKAS, TASKAS, PIRŠTAS, ŠOKOLADAS, SEPETYS, ŠIRDIS, ŠERNAS, SESĖLIS, ŠEŠKAS, SYPSENA, VYŠNIOS, KIŠKIS, KREPSINIS, ŠVIESA, SASKĖS IR TAIP TOLIAU.

PASKUI PADEDU NEŽINIUKUI SUSITVARKYTI DAIKTUS. JIS VISADA VISKĄ SUPAINIOJA, NES NEŽINO, KĄ KABINS Į SPINTĄ, KĄ PADĖS Į ŠALDYTUVĄ, O KĄ Į VIRTUVĖS SPINTELĘ?

REIKIA SUDĖLIOTI DAUGYBĘ DAIKTŲ. ANT GRINDŲ MĖTOSI STRIUKĖ, SŪRIS, KRIAUŠĖ, ŠAKUTĖ, ŠVARKAS, DEŠRA, PEILIS, OBUOLYS, LĖKŠTĖ, PUODAS, ŠALIKAS, SAMTIS, MARŠKINIAI, PUODUKAS, PIRŠTINĖS. O KAD GERIAU ATSIMINTŲ, REIKIA VISKĄ PASAKYTI: "SŪRĮ DĖSIU Į ŠALDYTUVĄ. ŠAUKŠTUS DĖSIU Į SPINTELĘ." IR TAIP TOLIAU.


--> ŠAUNUS ŽAIDIMAS!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą