2013 m. lapkričio 25 d., pirmadienis

PIEŠTUKAS


DĖKOJU UŽ LINKĖJIMUS! ESU SVEIKAS!


DABAR
SU SAVO DRAUGU ŽAIDŽIU ĮDOMŲ ŽAIDIMĄ. ŽAIDIMAS LABAI LENGVAS, BET MES SUSIGINČIJOM IR NEGALIM NUSPRĘSTI, GĖLES SKINTI BLOGAI AR GERAI? AŠ MANAU, KAD GĖLES REIKIA SĖTI, LAISTYT, PRIŽIŪRĖTI, O PER MAMYTĖS GIMTADIENĮ GALIMA NUSKINTI IR PADOVANOTI. IR TAI LABAI GERAI, NES MAMA DŽIAUGSIS.

DRAUGO VARDAS - PIEŠTUKAS. KORTELES DĖLIOJA, KERPA ŽIRKLĖMIS IR PIEŠIA ATVIRKŠČIAI, NE TA RANKA. JIS - KAIRIARANKIS.KAI BANDĖ MOKYTIS PIEŠTI DEŠINE RANKA, PRADĖJO UŽSIKIRSTI KALBA. JIS JAUDINOSI IR VERKĖ, BLOGAI MIEGOJO. LABAI IŠSIGANDO, KAI MOČIUTĖ PASAKĖ, KAD SENOVĖJE TOKIE ŽMONĖS BUVO LAIKOMI VELNIO VAIKAIS.
PASKUI PIEŠTUKAS SUŽINOJO, KAD KAIRIARANKIAI PASIŽYMI ORIGINALIU MĄSTYMU, DIDESNIU SUGEBĖJIMU SUVOKTI GARSUS IR INTONACIJĄ, TAIP PAT ATSKIRTI SMULKIAUSIUS SPALVŲ ATSPALVIUS, KO NESUGEBA DEŠINIEJI. TURI PUIKIĄ VAIZDINĘ ATMINTĮ, LINKĘ Į KŪRYBINĮ DARBĄ. O KAIRIARANKIAI SPORTININKAI YRA NEEILINIO TALENTO, TAIKLESNI IR SUNKIAU SUSTABDOMI.

PIEŠTUKAS MĖGSTA PIEŠTI. SAKO, KAD FLOMASTERĮ AR PIEŠTUKĄ REIKIA LAIKYTI TAIP, KAD JO NOSYTĖ BŪTŲ ŠIEK TIEK PAKREIPTA Į VIRŠŲ. TADA VISKAS GERAI MATOSI IR NEIŠSITEPA. PUIKIAI SEKASI!O ŠTAI TAIP PIEŠTI IR RAŠYT NELABAI GERAI, IŠSITEPA RANKA IR PIEŠINYS.

PIEŠTUKAS ŽADĖJO PAMOKYTI MANE RAŠYTI ŠITĄ RAIDĘ IR IŠSIAIŠKINTI, KAS YRA BLUSA.

AŠ NUOLAT DARAU KVĖPAVIMO PRATIMUS:
GREITAI ĮKVEPIU PER NOSĮ, LĖTAI IŠKVEPIU PER BURNĄ.
GREITAI ĮKVEPIU PER NOSĮ, LĖTAI IŠKVEPIU PER BURNĄ, TĘSDAMAS MMMMMM... NNNNNNN... AAAAAAA... OOOOOO... ŪŪŪŪŪŪŪŪ...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą