2013 m. lapkričio 15 d., penktadienis

LAIMINGAS!

ŠIANDIEN AŠ LAIMINGAS! BET RYTE VERKIAU. LOGOPEDĖ SUSIRŪPINO, KO AŠ NULIŪDĘS. AŠ PASAKIAU: "ESU NEIŠSIMIEGAVĘS." LOGOPEDĖ NUSIJUOKĖ IR PASAKĖ: "NĖRA KO VERKTI, JEI ESI NEIŠSIMIEGOJĘS. REIKIA PAŽAISTI - IR VISI MIEGAI IŠSILAKSTYS." MES PAŽAIDĖM TOKĮ ŽAIDIMĄ: KAI LOGOPEDĖ TARĖ GARSĄ, AŠ SMĖLYJE DĖJAU TAŠKĄ; KAI LOGOPEDĖ TARĖ ŽODĮ, AŠ BRAUKIAU ILGĄ BRŪKŠNĮ. KAI LOGOPEDĖ NEMATĖ, AŠ PARAGAVAU TO SMĖLIO. SKONIS BUVO PANAŠUS Į MANŲ KRUOPAS. CHI CHI.
PASKUI VĖL MAIVĖMĖS PRIEŠ VEIDRODĮ. PASAKIAU, KAD TULENIS MAN NEIŠEINA. LOGOPEDĖ VĖL JUOKĖSI IR SAKĖ, KAD TOKIO ŽODŽIO NĖRA. YRA ŽODIS TUNELIS. MAN NEPAVYKO PASAKYTI. TADA MOKINOMĖS TAIP: TU-NE-LIS, TU-NE-LIS... IŠ KIEK DALIŲ SUSIDEDA ŽODIS, TIEK KARTŲ REIKIA SUPLOTI. SAKĖ, TAIP LENGVIAU ATSIMINTI. GALŲ GALE PAVYKO!

LOGOPEDĖ PAKLAUSĖ, AR ŽINAU SAVO VARDO RAIDĘ. AŠ PASAKIAU: "ABEJOJU".
VĖL ŽAIDĖM ŽAIDIMĄ, REIKĖJO IŠ RAIDŽIŲ B P R D IŠSIRINKTI SAVO VARDO RAIDĘ. AŠ IŠSIRINKAU ŠITĄ: P. MANE LABAI PAGYRĖ, NES LABAI STENGIAUSI. KITĄ KARTĄ MOKYSIMĖS P
RAIDĘ RAŠYTI.
PAMOKOS PABAIGOJE PADAVIAU SAVO FOTIKĄ IR PAPRAŠIAU NUFOTKINT MANE. LOGOPEDĖ PASAKĖ, KAD MIELAI NUFOTOGRAFUOS MANE FOTOAPARATU. ATRODO, TAIP SAKĖ. ŠTAI, KAS IŠĖJO:


DABAR JAU LAIKAS RUOŠTIS MIEGOTI.
LABANAKT!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą